بهترین رستوران در کرج کجاست؟ به همراه آدرس و تلفن

بهترین رستوران در کرج کجاست؟ به همراه آدرس و تلفن

اگر شما نیز ساکن شهر کرج هستید  یا طی روز به بازار کرج می روید ، قطعا برای وقت گذراندن با خانواده و دوستان خود و یا برگزاری جلسه های مهم کاری و یا برگزاری جشن ها و مهمانی های خود نیازمند انتخاب بهترین رستوران در کرج هستید تا بتوانید بهترین لحظات را در کنار عزیزان خود داشته باشید و با ارائه خدمات با کیفیت را بدون نگرانی ، وقت خود را به خیر بگذرانید .

کرج نیز با توجه به این که شهری بزرگ و مهم شناخته شده است دارای رستوران های خوب و هتل در کرج می باشد که در نقاط مختلف این شهر وجود دارد  و هر فردی با توجه به سلیقه و نوع قرار خود میتوانند بهترین انتخاب کرده و ساعات خوشی را در آن بگذراند.

 

رستوران در کرج

 

برای وجود یک رستوران باید به نکاتی از قبیل ، محیط دلنشین و فضای مناسب ، زیبایی داخلی رستوران ، دکوراسیونی زیبا ، موقعیت مکانی در دسترس ، ارائه منو های متنوع ، کیفیت بالای غذا ، تمیزی و رعایت بهداشت و . . از همه مهم تر خوشمزه بودن غذا ها و رفتار خوب پرسنل می باشد که میتواند به رستورانی عالی تبدیل شود و انتخابی عالی برای عزیزان باشد.

از بهترین مراکز خرید در کرج و همچنین  رستورانهای کرج میتوان به   ارکیده ، روما ،  رستوران ایتالیایی سزار ، پلاس کرج ،  میرزایی ، دارچین ، رستوران چنین ، سرآشپز ، یوسف . . . اشاره کرد.

 

رستوران در کرج

معرفی رستورانها در کرج

 

کافه عدنان

 

آدرس: کرج خیابان طالقانی نرسیده به آزادگان نبش خیابان مدنی

تلفن: 02634212021 و 09126896924

 

باغ تالار ارمغان

 

آدرس: کرج جاده ملارد روبروی خیابان پیک

تلفن:02636604050_09123223393

 

سرای سنتی کاسه کوزه

 

آدرس: کرج رجایی شهر ابتدای سه باندی بن بست ۱۲

تلفن: 02634497597

 

کافه هرما

آدرس:فردیس، نبش خیابان ۱۸،  بین کانال و فلکه دوم، کافه رستوران هرما

شماره تماس : 02636508333

تالار پذیرایی ایوان شمس

 

آدرس:کرج، بلوار شهید چمران، جنب بانک مسکن؛ تالار پذیرایی ایوان شمس

شماره تماس : 02632244441

کارت تخفیف رهایش

 

البته باید به این نکته توجه داشت که هزینه های رستوران میتواند تاثیر چشمگیری  در مقدار خرج افراد بگذارد و رستورانهای عالی به علت ارائه کیفیت های عالی دارای  هزینه های بالاتر می باشند که افراد میتوانند با در دست داشتن کارت تخفیف در کرج از تخفیف های ارزشمند رستوران و دندانپزشکی در کرج بهرهمند شود و با خیالی راحت  بهترین رستوران را انتخاب کرده و لحظات عالی را در آن با عزیزان بگذرانند بدون اینکه نگران هزینه های بالای رستوران باشند .

نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل