بهترین خدمات و تسهیلات رفاهی کارکنان

بهترین خدمات و تسهیلات رفاهی کارکنان

شنیدن نام تخفیف همیشه برای افراد خوشایند است، فرقی هم نمی کند که این افراد از قشر متوسط باشند یا قشر ضعیف. صحبت درباره کارت تخفیف هم همین قدر برای کسی که شامل این تخفیف می شود هیجان انگیز و خوشنود کننده است. در ادامه مطلب قصد داریم تا در مورد تسهیلات رفاهی کارکنان و  شرایط را از دیدگاه افرادی که این تخفیفات را خریداری می کنند، افرادی که از این تخفیفات استفاده می کنند و در نهایت فروشگاه هایی که این تخفیفات را ارائه می دهند بررسی کنیم. در قدم اول خریداران تخفیفات را مورد سنجش قرار  می دهیم تا بدانیم برای خرید چنین تخفیفاتی چه مزایا و معایبی را بایستی پشت سر بگذارند از این رو در ادامه میخواهیم پیشنهادات رفاهی برای کارکنان را مورد بررسی قرار دهیم  

نقش مدیران در تسهیلات رفاهی کارکنان

  معمولا گمان می کنیم که اگر کسی مدیر ارشد یک کارخانه و یا مالک یک کارگاه تولیدی باشد و بخواهد که برای کارمندان و کارگرانش از کارت های تخفیف تهیه کند حتما بایستی آدم بسیار دست و دل بازی باشد، بر همین مبنا هم صاحبان کارخانه ها در شرایط فعلی و اوضاع اقتصادی نا به سامان معمولا به سراغ این چیزها نمی روند، اما اصل قضیه به گونه ی دیگری است. زمانی که شما به عنوان یک فرد خواستار خرید کارت های تخفیف برای پرسنل و زیر دستان خودتان هستید نیازی نیست تا پول تمام تخفیفی که کارمندانتان قرار است از فروشگاه مورد نظر بگیرند را پرداخت کنید. شما فقط مبلغی ناچیز و بسیار جزئی را بابت خرید کارت ها می دهید. فرض کنید خودتان در کارگاه یا شرکتی به عنوان یک زیر دست مشغول به کار هستید، مسلما اگر کارفرمای ارشد یا صاحب کارخانه برای شما و دیگر پرسنل امکانات رفاهی همچون همین کارت تخفیف را در نظر بگیرد کمک بسیار بزرگی به معیشت شما کرده است؛ به خاطر همین کمک هم که باشد شما حاضر هستید تا با جان و دل برای آن کارگاه یا کارخانه زحمت بکشید.   تسهیلات رفاهی کارکنان  

فروشگاه های تخفیفی

  گروه بعدی که در ارائه این تخفیفات سهیم هستند فروشگاه ها و مراکز فروش اجناسی هستند که این تخفیفات را ارائه می دهند. مثلا اگر روی جنسی به مبلغ 100 هزار تومان این فروشگاه تخفیف 5 درصدی بدهد مشتری آن جنس را با قیمت 95 هزار تومان خریداری می کند. شاید این طور به نظر برسد که این فروشگاه بابت هر فروش از این محصول و دیگر اقلام اگر قرار باشد این مقدار پول از دست بدهد که خب ورشکست خواهد شد، اما نکته دقیقا همین جاست. با ارائه این تخفیف فروشگاه در عوض آن که آن محصول را در عرض یک ماه به فروش برساند در طول یک هفته می فروشد و مسلما سود بیشتری را از فروش صد عدد محصول در عوض 5 عدد محصول خواهد برد. به همین دلیل است که ارائه چنین تخفیفاتی حتی به سود فروشگاه ها نیز می باشد.  

کارت تخفیف رکن تسهیلات رفاهی کارکنان

  افرادی که این کارت های تخفیف را دریافت می کنند نیز از این ماجرا سود می برند. همان طور که پیش از این نیز گفته شد تامین تمامی اقلامی که مایحتاج انسان است امروزه کار ساده و راحتی نیست. در صورتی که افراد بتوانند اقلام مورد نظر خودشان را با هزینه ای کمتر خریداری کنند مسلما سود زیادی برده اند. البته این را هم در نظر داشته باشید که با در دست داشتن این کارت های تخفیف و خرید کردن بیش از مقدار مشخص شده می توانید حتی از تخفیفات بیشتری هم برخوردار شوید؛ یعنی هم تخفیف اولیه را دریافت کرده اید و هم تخفیف ثانویه را که با این روش بیشتر پولی که برای خرید اجناس داده اید به جیب خودتان بازگشته است.  

سخن پایانی در مورد تسهیلات رفاهی کارکنان

  کارت های تخفیف رهایش و فراهم آوردن خدمات و تسهیلات رفاهی کارکنان از جمله فعالیت های مثبت و بسیار سازنده ای است که می تواند سود و مزایای چندین جانبه ای را برای کارمندان و کارکنان، مدیران و صاحبان مشاغل و همچنین فروشگاه های ارائه دهنده تخفیف فراهم کند. پس در هر گروهی که قرار می گیرید سعی کنید به دنبال شرایط گرفتن این کارت های تخفیف که انواع و اقسام گوناگونی هم دارند، باشید. کارت های تخفیف در واقع به همه ی گروه ها سود می رسانند و باعث بیشتر شدن سرمایه همه ی آن ها می شوند؛ این در حالی است که هیچ کدام از این گروه ها نیز از پول و دارایی شان کم نمی شود. در واقع اگر بخواهیم در یک کلام این کارت ها را توضیح دهیم باید بگوییم که کارت های تخفیف جادویی هستند.
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم