ثبت کسب و کار در رهایش کارت

ثبت کسب و کار در رهایش کارت

دغدغه ی امروزی کارآفرینان :

امروزه بیشترین دغدغه ی کارآفرینان و مدیران ، جلوگیری از کاهش بهره وری نیروی انسانی ، مقابله با فساد اداری در بین کارکنان و بالا بردن وفاداری نیروی انسانی به کارفرما می باشد که اکثر مواقع در صورت عدم همخوانی هزینه های معیشیتی و دستمز نیروی انسانی با آن روبه رو خواهند شد.

دغدغه کارمندان

زمانی که شاهد افزایش تورم و هزینه های زندگی در میان کارمندان و کارگران هستیم و از سوی دیگر امکان افزایش نرخ دستمزد نیروی کار متناسب با نرخ تورم به منظور حفظ قدرت خرید شهروندان وجود نداشته باشد ، کاهش انگیزه و بهره وری نیروی انسانی امری طبیعی است و رشد نیروی مخرب را به همراه خواهد داشت .
نیروی مخرب 0 افرادی که نا رضایتی را منتقل می کنند درحقیقت بسیار آسیب زننده خواهند بود.

راهکار :

کیفیت مدیریت ارتبط دو طرفه ی سازمان و کارکنان ، همکاری مثبت بخش های مختلف سازمان ، اهمیت سازمان حفظ اهمیت سازمان به پیشرفت کارکنان ، وضوح سیاست های منابع انسانی در محیط کار مزایای عادلانه ، محیط کاری لذت بخش و در نتیجه افزایش تعهد کارکنان را در بر خواهد گرفت و افراد متعهد در یک سازمان به دلیل بالا بودن رضایت شغلی در زندگی شخصی ، خود نیز شادتر بوده و کمتر به استرس دچار میشوند.

پس برای بالابردن انگیزه و بهره وری ، افزایش وفاداری نیروی انسانی ، ایجاد تعهد و رضایت شغلی کارکنان بدون افزایش دستمزد راهکار پیشنهادی ما را مطالعه بفرمایید.

اما وقتی پول و منابع مالی کم باشد ، افزایش انگیزه ی کارکنان چگونه ممکن خواهد بود؟
تحقیقات بسیار نشان می دهد که در واقع پول بزرگترین انگیزه نیست ، در حالیکه یک پاداش ممکن است تقویت انگیزه ای کوتاه مدت ایجاد کند ، اما همین پاداش نشانه تحسین ، درک و حمایت بلند مدت کارفرما از کارکنان خود بوده و حس ارزشمندی ، تعهد و شادی برای کارکنان به همراه خواهد داشت.

پکیج رهایش یار فردای ایرانیان با هدف یاری در کاهش هزینه های معیشیتی شهروندان میتواند پیشنهادی مناسب برای کارفرمایان ، مدیران و سرپرستانی باشد که در راستای حمایت از کارکنان خود ، به دنبال راهکاری مناسب هستند.

با پکیج رهایش کارت میتوان بحش عمده ای از هزینه های زندگی کارکنان را کاهش داد و حس رضایتمندی را در نیروی انسانی حفظ کرده و با ایجاد امنیت خطر مبنی بر حمایت کارفرما از نیروی کار ، انگیزه ، بهره وری ، تعهد و وفاداری نیروی انسانی را بالا برد.

پکیج رهایش یار

در شرایط امروزی که در زمینه خدمات درمانی پوشش های بیمه ای کامل و سطح پوشش قوی و کاملی وجود ندارد رهایش کارت به عنوان مکمل خوبی نه تنها برای پوشش هزینه های درمانی بلکه پوششی کاربردی در کاهش هزینه های جاری زندگی از جمله هزینه های خدماتی ، رفاهی ، آموزشی و . . می تواند به عنوان طرح تشویقی و انگیزشی از جانب کارفرما برای کارکنان لحاظ گردد .
در قالب طرح حمایتی از جانب سیستم یا کارفرما برای پرسنل و کارکنان اجرا گردد.

به عنوان پیشنهاد از جانب سیستم مدیریتی و یا امور رفاهی به اطلاع کارکنان ساده و با حمایت کارفرما ، کارکنان بتوانند با شایط تقسیط از خدمات رهایش کارت بهره مند گردند.

با استفاده از کارت رهایش یار میتوانید در کلیه مراکز معتبر تحت پوشش رهایش یار فردای ایرانیان بهره مند شوید و از خدمات خود بدون محدودیت دفعات و سقف هزینه بهره مند گردید.

شما عزیزان میتوانید جهت ثبت کسب و کارتان و اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

شعبه تهران :

88063477 – 88046484 – 88602127  – 09913630120

شعبه البرز :

02632553330 – 02632552125 – 09013430113

شعبه کردستان :

شماره تماس سقز : 08736226791 – 08736226595
شماره تماس بانه و دیگر شهرها : 09364051648

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم