لیست بهترین متخصص گوش، حلق و بینی

لیست بهترین متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص های گوش، حلق و بینی همانند متخصص قلب و عروق پزشکانی هستند که درخصوص بیماری های گوش، حلق . بینی تخصص داشته و بیماری را به راحتی کنترل و مدیریت می کنند. این قبیل از پزشکان درخصوص مراقبت های دارویی و جراحی نیز تبحر خاصی دارند. بیماری های گوش، حلق و بینی در هر سنی و برای هر فردی ممکن است بروز کند. بیمارانی که با مشکلات ناحیه صورت و گردن روبرو شوند می توانند به این متخصص ها مراجعه کنند. در صورتی که انتخاب متخصص برایتان سخت است می توانید با خوندان این مقاله با لیست متخصص گوش، حلق و بینی و بهترین درمانگاه که در رهایش هم خدمات ارائه می کنند، بهترین متخصص را انتخاب کنید.  

بیماری های قابل تشخیص متخصص گوش، حلق و بینی

  متخصص گوش، حلق و بینی پس از گذراندن دوره عمومی که حدود 3 تا 5 سال آموزش نیاز دارد، درخصوص مشکلات گوش، حلق و بینی شروع به درمان می نماید. متخصص پس از گذراندن دوره های آموزشی خود می تواند علاوه بر تشخیص بیماری های زیر، عمل جراحی سر و صورت را انجام دهد. برخی از بیماری هایی که دکتر گوش، حلق و بینی می تواند آن را درمان کند شامل موارد زیر است:
  • بیماری و مشکلات گوش: از مشکلات و عارضه های گوش می توان عفونت و التهاب گوش، کم شنوایی، وزوز گوش، اختلال در تعادل، سرگیجه، پارگی و اسیب دیدگی پرده گوشريال تروما، گرفتگی کانال گوش، تومورهای گوش، بیماری منیر و دیگر موارد اشاره کرد که برای متخصص قابل درمان است.
  • بیماری و مشکلات بینی و سینوس: از دیگر بیماری های قابل درمان توسط متخصص پولیپ، سینوزیت، رینیت، آلرژیک، از دست دادن چشایی، خونریزی مداوم از بینی، شکستگی بینی، آنومالی های مادرزادی و تومورهای بدخیم است.
  • بیماری های حنجره: ایجاد اختلال در بلع غذا، مشکلات لوزالمعده، مشکلات صوتی و صدا، تروماهای حنجره، لارنژیت حاد، تومور حنجره توسط دکتر حلق، بینی و گوش قابل درمان است.
  • بیماری های دهان و حلق: شکاف لب و دهان، سوزش لب ها، التهاب زبان، دشواری در خوردن غذا، آبسه دهانی، لوزه سوم، تومور دهان و حلق از جمله بیماری های دهان و حلق است که توسط دکتر گوش، حلق و بینی قابل درمان است.
  • مشکلات گردن و تیروئید: زمانی که غدد لنفاوی بزرگ شده و همچنین تومورهای بدخیم، لیپوم گردنی، لنفوم و دیگر بیماری ها به راحتی برای متخصص  قابل تشخیص است.
متخصص گوش، حلق و بینی  

ویژگی های بهترین متخصص

  اگر می خواهید با ویژگی های دکتر گوش، حلق و بینی و متخصص داخلی و گوارش بیشتر آشنا شوید بهتر است به موارد زیر دقت کنید: یک متخصص خوب بهترین روش درمانی را برای بیمار انتخاب می کند و برای درمان وی زمان مناسب و کافی می گذارد. تنها به دنبال منبع درآمد خود نباشد و سلامتی بیمار را در اولویت کار خود قرار دهد. برای تشخیص هر چه بهتر بیماری آزمایشات و داروهای مورد نیاز را تجویز کرده و نحوه مصرف داروها را به دقت برای بیمار شرح می دهد.

جراحی بینی توسط متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص رسته گوش، حلق و بینی می تواند دانش خود را در زمینه جراحی بینی به کار ببرد. جراحی بینی که یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در جهان است، مشکلاتی از قبیل افتادگی نوک بینی، قوز بینی، نامتقارن بودن سوراخ های بینی و دیگر موارد را حل خواهد کرد. بسته به نوع بینی گوشتی یا استخوانی شرایط عمل جراحی متفاوت می باشد. اما در مجموع انواع روش های جراحی زیبایی بینی شامل موارد زیر است: جراحی بینی به روش باز در روش جراحی بینی در حالت باز متخصص یک برش کوچک بروی کلوملا ایجاد می کند. برای ایجاد تغییر مورد نظر بر روی بینی نیاز است که پوست را از اسکلت بینی جدا کنند. در این حالت متخصص دید مستقیم بر روی جراحی داشته و احتمال بروز غیرقرینگی در آن بسیار کم می باشد. جراحی بینی به روش بسته در این حالت برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی انجام می شود. در این روش که زمان آن کمتر از جراحی بینی با روش باز است، شاهد تورم و کبودی کمتری نیز خواهیم بود. جراحی بینی با لیزر متخصص گوش، حلق و بینی از ویژگی ها و قابلیت های لیزر غافل نبوده و از آن در جراحی بینی استفاده می کند. البته بایستی خاطرنشان بود که در این روش تنها باعث صاف شدن و شفاف شدن پوست بینی می شود.  

لیست متخصص گوش، حلق و بینی

  نه تنها برای عمل جراحی بینی، بلکه برای انوع جراحی های حنجره، گوش و دیگر اعضای حلق و بینی نیاز است که به دنبال بهترین متخصص آن باشید. اما پیدا کردن بهترین متخصص کاری بس دشوار است. دراین خصوص رهایش با ارائه لیست متخصص گوش، حلق و بینی و لیست  متخصص اعصاب و روان به مقدار کمی این بار را از روی دوش بیماران برداشته است. این لیست شامل موارد زیر است:  
  • دکتر عباسعلی عباسی ، جراح و متخصص گوش،حلق و بینی
10٪ تخفیف برای تمامی دارندگان رهایش کارت از سراسر ایران آدرس: کرج، خیابان بهشتی بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف واحد۲‌ تلفن: 02632225162  
  • دکتر محمدرضا عظیمی،جراح و متخصص گوش 
۱۰٪تخفیف برای تمامی دارندگان رهایش کارت از سراسر ایران آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهار راه طالقانی (از طرف میدان شهدا)، ابتدای زیرگذر، مجتمع پزشکی ارم ،طبقه ۲، واحد۷ تلفن تماس: 02632265646  
  • دکترداود سعیدی اطفال وبزرگسال داخلی،اعصاب،پوست%10تخفیف برای تمامی دارندگان رهایش کارت ازسراسرایران آدرس:تهران، پاکدشت، ابتدای خیابان مطهری، بن بست والفجر، جنب داروخانه امام رضا(ع) تلفن:02136032857-8 09121392382
 
  • موسسه پزشکی غرب 
۱۰% تخفیف برای تمامی دارندگان رهایش کارت از سراسر ایران این موسسه از بخشهای زیر تشکیل شده است آزمایشگاه، رادیولوژی، سنو گرافی، دندانپزشکی، جراح قلب وریه، اعصاب وروان، جراح زنان وزایمان، جراح کلیه ومجاری ادرار، جراح قفسه سینه، فوق تخصص غدد، فوق تخصص کودکان وعفونی، جراح عمومی، فوق تخصص داخلی گوارش وآندوسکوپی، جراح سرو گردن وبینی، پوست وزیبایی، جراح پوست ومو وزیبایی و فیزیو تراپی،شنواسنجی،مغز واعصاب وستون فقراتونوار مغزی آدرس:تهران ونک خیابان ملاصدرا خیابان شیراز شمالی پلاک ۱۸۵ شماره تماس:32-02188034928
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم