مهمترین ویژگی های یک کارت تخفیف ایده آل چیست؟

مهمترین ویژگی های یک کارت تخفیف ایده آل چیست؟

آیا می دانید ویژگی های بهترین کارت تخفیف چیست؟ بهترین کارت تخفیف متعلق به کدام مجموعه است؟ با رهایش کارت آشنا هستید؟ یک کارت تخفیف ایده آل باید از ویژگی های مناسبی برای مشتری برخوردار باشد و امکان استفاده از آن آسان باشد. ویژگی های بهترین کارت تخفیف را می توان مواردی از قبیل: ارائه تخفیفات بالا، رایگان بودن، عدم وجود تاریخ انقضا و … دانست که تمامی این ویژگی ها در این مطلب برای شما عزیزان ذکر شده است.

کارت تخفیف چیست؟

کارت تخفیف  و یا discount card از جمله امکاناتی است که با استفاده از آن می توان در زمینه های متفاوتی تخفیف دریافت کرد و به این شکل هزینه های مورد نیاز برای انجام امور مختلف را کاهش داد. کارت تخفیف به کارتی گفته می شود که ظاهری شبیه به کارت بانکی دارد و بر روی آن میزان تخفیف قابل دریافت درج شده است.   ویژگی های کارت تخفیف  

ویژگی های بهترین کارت تخفیف

کارت تخفیف توسط شرکت ها،سازمان ها و فروشگاه های مختلفی ارائه داده می شود و در انواع مختلفی قابل تهیه است. از این رو بهترین کارت تخفیف را می توان به گونه ای در نظر گرفت که دارای ویژگی های ذکر شده در قسمت زیر باشد:

زمینه هایی که در خصوص آنها تخفیف ارائه داده می شود

کارت تخفیف در زمینه های مختلفی قابل استفاده است و از آنها می توان در انجام امور مختلفی مانند: فعالیت در باشگاه های ورزشی، امور تفریحی، خرید مواد غذایی و پوشاک، خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، سرو غذا در رستوران، خرید کتاب، دریافت خدمات پزشکی، استخر و … تخفیف دریافت کرد. حال لازم به ذکر است که برخی از انواع کارت تخفیف تنها در خصوص یکی از فعالیت های ذکر شده در قسمت فوق ارائه داده می شوند در حالی که برخی از کارت های تخفیف به گونه ای هستند که با استفاده از آنها می توان در خصوص چند نمونه از فعالیت های ذکر شده در فوق تخفیف دریافت کرد. در نتیجه یکی از ویژگی های بهترین کارت تخفیف، تعداد خدماتی است که توسط DISCOUNT Card ارائه داده می شوند.

رایگان بودن کارت تخفیف

کارت تخفیف به روش های مختلفی تهیه می شود. برخی از انواع این کارت ها به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرند که معمولا سازمان ها، ادارات و کلینیک های پزشکی این کارت ها را ارائه می دهند. برخی دیگر از این کارت ها نیز در ازای پرداخت مبلغی قابل دریافت هستند  و به عبارت دیگر باید آنها را خریداری کرد. به همین دلیل گروهی از کارت های تخفیف که به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرند، از ویژگی های بهترین کارت تخفیف برخوردار هستند که برای تهیه آنها هیچ مبلغی نباید هزینه شود.

میزان تخفیفات ارائه شده توسط کارت تخفیف

Discount card ها درصد تخفیفات مختلفی را به افراد ارائه می دهند و در خصوص میزان تخفیفات قابل استفاده با هم تفاوت دارند. به عنوان مثال: گروهی از کارت های تخفیف تا میزان 90 درصد تخفیف را در اختیار افراد قرار می دهند، در حالی که برخی دیگر از انواع ها شاید تنها به میزان 10 الی 15 درصد تخفیف را لحاظ کنند. پس با این وجود یکی دیگر از ویژگی های بهترین کارت تخفیف، درصد بالای تخفیفات ارائه شده توسط آنها است.

عدم وجود تاریخ انقضا در کارت تخفیف

از ویژگی های بهترین کارت تخفیف می توان به این موضوع اشاره کرد که کارت تخفیف فاقد هر گونه تاریخ انقضا باشد و در هر زمانی که شخص مایل بود بتواند از کارت استفاده کند و هیچ محدودیتی برای استفاده از کارت وجود نداشته باشد. زیرا برخی از انواع کارت های تخفیف دارای تاریخ انقضا هستند و برخی از آنها فاقد تاریخ می باشند و در همه زمان ها می توان از آن استفاده کرد که این گونه کارت ها مناسب تر هستند و شرایط بهتری را برای مشتری ایجاد می کنند.

امکان استفاده برای تمامی اعضای خانواده

انواع discount card هایی که امکان استفاده از آنها توسط تمامی اعضای خانواده وجود داشته باشد، کارت های بهتری هستند و شرایط ایده آل تری را برای افراد فراهم می کنند. این گونه کارت ها به گونه ای هستند که تمامی افراد یک خانواده می توانند به میزان تخفیفات لحاظ شده در کارت  از کارت استفاده کنند. بدین معنا که هر عضو خانواده می تواند به میزان تخفیفات ارائه شده از خدمات مورد نظر بهره ببرد. به عنوان مثال: یک کارت تخفیف 70 درصدی با این شرایط به یک خانواده 4 نفری به میزان 280درصد تخفیف به صورت کلی در خدمات مورد نظر ارائه می دهد.

امکان استفاده از کارت تخفیف در اکثر شهر ها

یکی از تفاوت های discount card ها با یکدیگر تفاوت در شهر هایی است که در آنها امکان استفاده از آن کارت تخفیف وجود دارد. زیرا برخی از انواع این کارت ها تنها برای یک شهر قابل استفاده هستند وبرخی از آنها امکان استفاده در چندین شهر را دارند. از این رو کارت تخفیف هایی که قابل استفاده در چندین شهر باشند در مقایسه با کارت های دیگر از ویژگی های بهترین کارت تخفیف برخوردار هستند.

کارت تخفیف هوشمند

برخی از انواع discount card  ها به صورت هوشمند هستند و از تجهیزات پیشرفته تری برخوردار می باشند. در داخل این کارت های هوشمند  اطلاعات مشتری تعریف شده است و با استفاده از آنها امکان تعویض حساب کاربری و یا تعریف چند کاربر وجود دارد. به صورت کلی نحوه استفاده از این مدل کارت های تخفیف های بسیار آسان تر است و  از زیبایی بیشتری نیز برخوردار هستند که بیشتر توجه مشتری را به خود جلب می کنند.

برای استفاده از آن هیچ دشواری و معطلی وجود نداشته باشد

ویژگی دیگری که باعث می شود تا یک کارت تخفیف در شرایط مناسبی قرار داشته باشد، عدم وجود معطلی برای استفاده از کارت است. در این صورت مشتری برای بهره بردن از خدمات مورد نظر نباید معطل شود و به راحتی می تواند از کارت تخفیف مورد نظر استفاده کند.

سخن آخر

با توجه به مطالب ذکر شده در خصوص ویژگی های بهترین کارت تخفیف، اگر قصد خریداری کردن کارت تخفیف را داشته باشید، می توانید این ویژگی ها را در نظر بگیرید و یک کارت تخفیف مناسب برای خود تهیه کنید.
برچسب ها: ,
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم