هر آنچه که باید در مورد کارت تخفیف بدانید

هر آنچه که باید در مورد کارت تخفیف بدانید

کارت تخفیف به کارت هایی گفته می شود که ظاهری شبیه به عابر بانک دارد و با استفاده از آن می توان در امور مختلفی تخفیفاتی را دریافت کرد. بر روی این کارت ها معمولا میزان تخفیف لحاظ شده به افراد و نام فرد درج می گردد. کارتهای تخفیف دارای انواع گوناگونی هستند و توسط مراکز، شرکت ها و سازمان های مختلفی ارائه داده می شوند. امروزه استفاده از کارتهای تخفیف در کشور بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و بسیاری از افراد برای انجام امور مورد نظر خود این کارتها را تهیه می کنند. خوشبختانه در تمامی شهر ها و استان های کشور امکان استفاده از این کارتها وجود دارد.

شرایط استفاده از رهایش کارت چگونه است؟

شرایطی که برای استفاده از کارت تخفیف در کرج وجود دارد، بسیار متفاوت و متنوع است. شرایط استفاده از این کارت ها توسط شرکت و مرکزی که کارت را از آنها دریافت می کنیم، تعیین می شود. به همین دلیل ممکن است که یک کارت تخفیف فقط توسط چند مرکز خاص قابل استفاده باشند و یا امکان استفاده از آن در بسیاری از مراکز وجود داشته باشد. میزان تخفیفی که توسط کارت ارائه داده می شود نیز توسط مجموعه صادر کننده تعیین می گردد. همچنین برخی از کارتهای تخفیف فقط چندین مرتبه قابل استفاده هستند، در حالی که برخی دیگر از آنها را می توان به صورت مداوم استفاده کرد و از تخفیفات آنها بهره برد. اما لازم به ذکر است که معمولا گروهی از کارت های تخفیف که امکان استفاده از آنها به صورت مداوم وجود دارد، دارای تخفیفات بسیار کمتری در مقایسه با انواع دیگر هستند و ممکن است که در هر مرتبه تنها بتوان به میزان 5 الی 10 درصد تخفیف را با استفاده از آنها دریافت کرد.

از رهایش کارت در چه اموری می توان استفاده کرد؟

کارت تخفیف در تهران وسعت زیادی از امور را در بر می گیرد و با استفاده از آن می توان در تمامی امور ذکر شده در قسمت زیر تخفیف دریافت کرد.
 • دریافت تخفیف در خصوص خدمات درمانی
 • دریافت تخفیف برای دندانپزشکی
 • دریافت تخفیف برای رزرو هتل و اقامتگاه
 • دریافت تخفیف از رستوران ها
 • دریافت تخفیف برای تهیه بلیط هواپیما
 • دریافت تخفیف برای خرید از فروشگاه ها
 • دریافت تخفیف در خصوص استفاده از امکانات رفاهی یک مجموعه خاص
 • دریافت تخفیف برای باشگاه های ورزشی، استخر و مجموعه های تفریحی
لازم به ذکر است که برخی از کارت تخفیف ها فقط در یکی از زمینه های ذکر شده در قسمت فوق تخفیف ارائه می دهند و برخی دیگر در چندین زمینه ارائه دهنده تخفیف هستند.   کارت تخفیف  

کارت هوشمند چگونه است؟

برخی از کارتهای تخفیف به صورت هوشمند هستند و سیستمی شبیه به کارت بلیط اعتباری مترو و بی آر تی دارند. این کارت ها دارای قابلیت امکان استفاده مکرر هستند و می توان اعتبار و تخفیفات را برای آنها شارژ کرد.  همچنین می توان مشتریان متعدد برای استفاده از آنها را تعریف کرد. کارت تخفیف پزشکی در قم معمولا توسط شرکت ها و سازمان ها به کارمندان آنها اهدا می شود و برخی از آنها مختص به یک زمینه است و برخی دیگر نیز مجموعه متفاوتی از امور را در بر می گیرد و در خصوص موارد مختلفی تخفیفاتی را به فرد ارائه می دهند. به عنوان مثال: ممکن است که یک نوع کارت هوشمند فقط توسط یک مرکز درمانی قابل استفاده باشد و یا ممکن است که توسط چندین مرکز درمانی بتوان از آن استفاده کرد. همچنین ممکن است که کارت هوشمند را بتوان برای یک موضوع مانند: مسائل پزشکی استفاده کرد و یا ممکن است که بتوان از آن علاوه بر مسائل پزشکی در خصوص خرید مواد غذایی و پوشاک نیز استفاده نمود.

مزایای کارت تخفیف

کارت تخفیف درمانی دارای مزیت های بسیار زیادی است که این مزایا عبارتند از:
 • امکان بهره مند شدن از تخفیفات بسیار زیاد از 5 درصد تخفیف تا 90 درصد تخفیف
 • امکان استفاده از این کارت ها در زمینه های مختلف و دریافت تخفیف در امور مختلف به صورت همزمان
 • امکان بهره مند شدن از خدمات درمانی بدون نیاز به بیمه درمانی
 • امکان استفاده از آنها توسط تمامی افراد خانواده
 • عدم وجود تاریخ انقضا در اکثر کارتهای تخفیف
 • امکان وارد شدن به باشگاه مشتریان یک مجموعه خاص
 • جلب مشتری بیشتر برای مجموعه ای که کارت را ارائه می دهد
 • امکان استفاده از برخی کارتهای تخفیف در تمامی شهر های ایران
 

کارت تخفیف را باید از کجا تهیه کرد؟

برای تهیه کارت راه های متفاوتی وجود دارد که برخی از این راه ها عبارتند از:
 • تهیه کارت از شرکتی که کارمند آن هستید.
 • تهیه کارت از مجموعه ای که مشتری ثابت و همیشگی آن هستید
 • تهیه کارت مربوط به امور دندانپزشکی و یا خدمات درمانی از کلینیک هایی که این کارت ها را ارائه می دهند.
 • خرید این کارت ها به صورت اینترنتی و از شرکت های ارائه دهنده انواع کارت تخفیف
در رابطه با نحوه تهیه کارت تخفیف پزشکی باید خدمت شما عزیزان بگوییم که گاهی اوقات تهیه کارت تخفیف به صورت رایگان است و گاهی اوقات نیز باید برای تهیه آن پول پرداخت شود.

قیمت کارت تخفیف

در انتها در خصوص قیمت کارت تخفیف در قم باید گفته شود که برخی از کارت های تخفیف رایگان هستند و برای تهیه آنها نیازی به پرداخت هزینه نیست که معمولا این نوع کارت های رایگان به مشتریان ثابت یک مجموعه ارائه داده می شوند. اما برخی از کارتهای تخفیف  در ازای پرداخت بهای بسیار کمی قابل دریافت می باشند و مبالغی که برای تهیه آنها مورد نیاز است متفاوت می باشد. گاهی اوقات برخی از فروشگاه های اینترنتی نیز به مشتریان خود در ازای خریدشان تخفیفاتی را برای خرید های بعدی ارائه می دهند و مشخصات این کارتهای تخفیف را در حساب کاربری مشتری قرار می دهند و یا به آنها پیامک می کنند.
برچسب ها: ,
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم