ویژگی بهترین کلینیک پوست و مو در تهران

ویژگی بهترین کلینیک پوست و مو در تهران

آرزوی داشتن پوست و موی زیبا رویای دور و دست نیافتنی نیست. امروزه تنها با یک جستجوی ساده در موتور جستجوها به راحتی می توان اسامی و لیست تمامی کلینیک های را به راحتی پیدا کرد. اما اینکه کدام کلینیک می تواند تمامی خواسته و نیازهای شما را برآورده کند نیاز به تشخیص بهترین کلینیک پوست و مو در تهران دارد. رهایش کارت سعی دارد در این مقاله تمامی ویژگی های بهترین کلینیک پوست  و مو در تهران را بریتان ساده و روان شرح دهد.  

اخذ مجوز و شرایط ویژه از وزارت بهداشت

  اگر تنها یک گشت و گذاری ساده در تهران بزنید با تعداد کثیری از تابلوهای کلینیک پوست و مو روبرو خواهید شد. اما نکته اصلی که باید در نگاه اول زیاد به آن توجه کنید مجوز آن کلینیک باشد. بهترین کلینیک بایستی مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور داشته باشد. مراکز پوست و مو در صورتی که کار خود را قانونی انجام می دهند عکس مجوز خود را در معرض دید عموم قرار می دهند. اکثر کلینیک هایی که وب سایت رسمی برای خود پیاده کرده اند، عکس مجوز را نیز در وب سایت بارگذاری می کنند.   متن اصلی مجوز از یکسری قوانین خلاصه شده که بیشتر به ضوابط تاسیس کلینیک تخصصی پوست و مو اشاره کرده است. همانند موارد زیر:  
 • برای مسئول فنی کلینیک حتما متخصص بکار گمارده شود.
 • ساختمان کلینیک بایستی شرایط مطلوبی داشته باشد. برای نمونه حداقل 2 اتاق معاینه، یک اتاق جهت کارهای جراحی، یک اتاق استریلیزاسیون ، سیستم تهویه و اطفاء حریق، سالن های انتظار مناسب جهت بیماران و دیگر موارد از الزامات ساختمان کلینیک پوست و مو می باشد.
مجوز یعنی سند و اعتبار هویت کلینیک که خیال مراجعین را از هر لحاظ آسوده می کند. متخصص با گرفتن مجوز و نصب آن بر روی دیوار به مراجعین خود احترام می گذارد. در صورتی که باز به مجوز نصب شده شک دارید می توانید با شماره 118 تماس گرفته و از صحت مجوز اطمینان حاصل کنید. زیرا تنها کلینیک هایی که دارای مجوز قانونی هستند می توانند شماره خود را در 118 ثبت کنند.   پشتیبان و حامی بودن                   یکی دیگر از ویژگی های بهترین دکتر روانشناس و  کلینیک پوست و مو  به ارائه خدمات درمانی بر می گردد که باید در زمان مناسب و به بهترین نحو اجرا شود. از مهم ترین شاخصه های بهترین کلینیک پوست و مو ، پیروی از اصول اخلاق حرفه ای پزشکی می باشد. سوگند نامه ای که متخصصان پوست و مو به هنگام فارغ التحصیلی به آن سوگند یاد می کنند شامل خلاصه ای از متن زیر است: متخصصان قسم یاد می کنند که به هیچ عنوان به بیماران خود آسیبی وارد نکنند. سلامت بیمار را به خطر نیندازند. همواره یار و خیرخواه بیماران باشند.   تجهیزات و امکانات   تنها داشتن متخصص حرفه ای و زبردست در کلینیک راه چاره نیست. بلکه وجود تجهیزات درمانی و پیشرفته دنیای امروز، یک مزیت بزرگ تلقی می شود. استفاده از بهترین تجهیزات پزشکی، استاندارد جهت ایجاد رفاه حال بیماران می تواند قدم بزرگی را برای شما رقم بزند. شکی نیست که متخصصان پوست و مو می دانند که راحتی، رفاه و سلامت مراجعین بسته به حس و حال بیماران پیش می رود. از این رو بهترین کلینیک های پوست و مو در تهران از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پوست و مو استفاده می کنند. علاوه بر تجهیزات، داشتن سالن انتظار مناسب، اتاق معاینه و جراحی جزو ویژگی های کلینیک پوست و مو در تهران است. قطعا بیشتر مراجعین کلینیک های پوست و مو  از شهرهای دیگر ایران می باشد، پس بایستی در ابتدا به فکر اقامتی رایگان در نزدیکی مرکز درمانی باشند.   کلینیک پوست و مو در تهران   متخصصان و پزشکان مجرب   رکن و پایه هر مرکز درمانی و کلینیکی را پزشکان تشکیل می دهند. در صورتی که از پزشکان حاذق، باتجربه و کاملا حرفه ای در مرکز درمانی به خدمت گرفته شود، اعتماد و آرامش خاطر برای بیمار به وجود می آید. در نظر داشته باشید که تنها وجود تجهیزات مدرن و پیشرفته برای  دکتر دندانپزشک در تهران و کلینیک پوست و مو کفایت نمی کند زمانی سیل مراجعین به کلینیک به حداکثر خود می رسد که از پزشکان حرفه ای و متخصصان کارکشته استفاده شود.   کادر درمانی و اداری   علاوه بر وجود پزشکان و متخصصان وجود مدیران، پرستاران، بهیاران، تکنسین ها، کارشناسان دیگر شاخه های بهترین کلینیک در تهران را می سازد. در صورتی که یکی از اعضای کادر درمانی و یا حتی اداری به نحو احسنت کار خود را انجام ندهد، در سایر بخش ها می تواند اختلال ایجاد کند از ویژگی های یک پرسنل خوب می توان به صبوری، مهربانی، پرانرژی و حرفه ای بودن آن اشاره کرد. این افراد تمام تلاش خود را جهت ایجاد رفاه حال بیماران و جلب رضایت آنها انجام می دهند. وقتی بیمار به کلینیک پوست و مو در تهران وارد می شود در نگاه اول شاید تنها ساختمان و پزشک حاذق را در اولویت های خود قرار دهد. اما غافل از اینکه پشت پرده  با بودن این پرسنل، حال تیم درمانی و اداری قرار دارند که کلینیک را از نظر شما به بهترین کلینیک پوست و مو تبدیل کرده است.  

خدمات درمانی و زیبایی در کلینیک پوست و مو در تهران

  هر کلینیک پوست و مو و دیگر شهرهای ایران ملزم به ارائه تمامی خدمات درمانی  زیبایی هستند. اما چیزی که باعث می شود شما بهترین کلینیک پوست و مو را در تهران انتخاب کنید، وجود گستردگی خدماتی می باشد که ارائه می شود. بدون شک برای اهداف زیبایی و درمانی روش ها و متدهای مختلفی وجود دارد. برفرض مثال از اندولیف، هایفوتراپی، تزریق پوتاکس، تزریق ژل و دیگر موارد جهت جوانسازی پوست استفاده می شود. اما بدانید تمام این موارد برای همه بیمارها ایده آل و یکسان نمی باشد. تشخیص اینکه کدام خدمات برای کدام بیمار مناسب است از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک پوست و مو است. در اکثر مراکز درمانی پوست و مو خدماتی از قبیل موارد زیر ارائه می شود:
 • کاشت مو
 • کاشت ابر
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل، بوتاکس و چربی
 • جوانسازی و لاغری (هایفوتراپی)
 • اندولیف
 • لیفت صورت با نخ
 • لیفت بینی بدون جرای
 • جراحی پلک (بلفاروپلاستی)
 • لایه برداری پوست
 • میکرودرم ابریژن
 • هیدرودرم
 • لیزر RF فرکشنال
 • لیزر RF کونتراج
 • لیزر CO2 فرکشنال
 

ارائه نمونه محصولات درمانی در کلینیک پوست و مو در تهران

  بله درست شنیدید. یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک پوست و مو در تهران ارائه نمونه محصولات درمانی متخصص و یا پزشک حاذق می باشد. حساسیت افراد به پوست و مو به حدی رسیده است که تمایل دارد قبل از اقدام به هر کاری نمونه کارهای پزشک و متخصص پوست و مو را ببیند. قطعا کلینیک هایی که نمونه کارهای عالی خود را در معرض دید مراجعین قرار می دهند به نوعی تضمین کار خود را به اثبات رسانده اند.  
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم