پس انداز و ثروتمند شدن

پس انداز و ثروتمند شدن

اگر شما نیز به دنبال پس انداز و ثروتمند شدن هستید با ما همراه باشید  و با رعایت چند نکته  ساده ثروتمند بودن را تجربه کنید . در ابتدای این مسیر باید بدانید که  باید پس انداز کنید ، شاید اول کار سختی به نظر بیاید و برای خیلی از افراد که به اصطلاح ولخرج می باشند پس انداز کردن یک کار سخت باشد اما با  این کار اولین  قدم و مهم ترین قدم را برای  ثروتمند شدن بر میدارید . به گفته افراد موفق و ثروتمند جهان قسمتی از پول خود را نزد خود نگهدارید و حداقل ده درصد از پول خود را به صورت پس انداز کنار بگذارید همین ده درصد در ماهای متوالی تبدیل به پول زیاد میشود اما  راه حل های زیادی وجود دارد که  ده درصد پس انداز  را نیز بیشتر کنید پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید .  

پس انداز و ثروتمند شدن چگونه ممکن است ؟

  شما باید عادت به پس انداز داشته باشید و این کار را برای همیشه انجام دهید به طوری که مقدار پول ارزش کمتری تا  عادت همیشگی پس انداز دارد ، بنابراین با هر مقدار درآمد بیست در صد آن را برای پس اندازد کنار بگذارید سپس با بقیه آن برای مخارج اساسی مانند انواع قسط کنار بگذارید بقیه نیز برای خرید لوازم و اقلام ضروری و تفریح کنار بگذرید . پس قلم و خودکار و ماشین حساب را آماده کنید ، سپس کلیه قسط ها را بنویسید و پول را کنار بگذارید سپس مخارج اصلی خود را یادداشت کنید و اقلام غیر ضروری را حذف کنید پس از آن بخشی از آن را به تفریح اختصاص دهید . ثروتمندان دنیا برای رسیدن موفقیت این قانون  را پیش میگیرند 60 درصد مخارج اصلی ، 20 درصد پس اندازد ، 15 در صد و 5 درصد شرکت در کار های خیر  و این روش را با هر درآمدی به پیش ببرید سپس باید تلاش کنید تا پول های خود را هر ماه روی هم بیشتر کرده و آن ها را در کار های معتبر سرمایه گذاری کنید تا پس انداز شما چند برابر شود .   پس انداز و ثروتمند شدن  

چطور میتوانیم پس اندز بیشتری داشته باشیم ؟

  ابتدا باید خرید اضافی را حذف کنیم ، مانند خرید های اضافی خوراکی ، خرید های اضافی پوشاک و خرید های غیر ضروری آن ها را باید حذف کنید ، سپس در خرید موارد ضروری  دقت به عمل آورید و ان ها را در مکان هایی با فروش ویژه خریداری کنید ،  پوشاک را در مکان های حراج تهیه کنید و از همه مهم تر برای روند زندگی خود کارت تخفیف دریافت کنید و برای داشتن آن اقدام کنید چرا که با داشتن این کارت کلیه مخارج شما بیست درصد و شادی بیشتر کاهش پیدا میکند بنابراین پس انداز شما به 40 درصد تغییر پیدا میکند . با داشتن کارت تخفیف ، هزینه  هر نوع خریدی کمتر از هزینه اصلی آن میشود و این میتواند برای مکان های تفریحی و رستوران ها و کافی شاپ ها نیز قید شود ، پس 15 درصد مبلغ تفریح شما نیز کمتر شده و بر پس انداز شما میرود ، خب این یک فرصت عالی و هیجان انگیز می باشد و میتوان  سود بسیار بالایی را از پس انداز های زیاد به دست آمده ، کسب کرد  و  زودتر ثروتمند شده و به هدف های بزرگ زندگی ، دسترسی پیدا کرد. رهایش کارت با قرار دادن کارت تخفیف رهایش کارت این فرصت را به همه افراد حتی اقشار کم درآمد داده است تا بتوانند به موفقیت و ثروتمند شدن برسند  ، کارت تخفیف رهایش کارت زیر پوشش مراکز بیشتری قرار گرفته است و تخفیف های بیشتری را به خود اختصاص داده است به همین خاطر از محبوبت بیشتری برخوردار بوده و یک پیشنهاد عالی از نظر افراد موفق می باشد و راهی میانبر برای رسیدن به هدف ها و ثروت می باشد .
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم