پیشنهادات رفاهی برای کارکنان مشاغل مختلف

پیشنهادات رفاهی برای کارکنان مشاغل مختلف

پیشنهادات رفاهی برای کارکنان وجود دارد که امکان بهره بردن از خدمات رفاهی را برای آن ها به همراه دارد به این صورت که کارکنان با استفاده از کارت تخفیف  میتوانند مزایای زیادی  را دریافت نمایند  که معمولاً از طرف شرکت‌ها و سازمان ارائه دهنده خدمات مورد  استفاده قرار می‌گیرد.

این مزیت بزرگ برای کارکنان یک رصت عالی است و میتوانند خدمات رفتاهی را با کمترین میزان هزینه دریافت نمایند که به برخی از این خدمات میپردازیم.

 

انواع پیشنهادات رفاهی

 

کارت تخفیف کارکنان برای استفاده در فروشگاههای طرف قرارداد

کارت تخفیف کارکنان برای استفاده از استخر و باشگاه طرف قرارداد

کارت تخفیف کارکنان برای استفاده از هتل‌ها و مهمانپذیر های طرف قرارداد

کارت تخفیف کارکنان مخصوص استفاده از سیستم‌های حمل و نقل عمومی در مسافرت‌ها؛

کارت تخفیف کارکنان برای بازدید از مناطق تفریحی و گردشگری و امکان استفاده از خدمات آن‌ها؛

کارت تخفیف کارکنان و اعضا برای استفاده از خدمات پرواز فرودگاه‌ها؛

کارت تخفیف کارکنان برای برگزاری تورهای مسافرتی به صورت دسته جمعی بین کارکنان.

خدمات رفاهی کارکنان با استفاده از کارت باشگاه و . . . . . بسیاری خدمات دیگر که همگی در صرفه جویی مخارج نش بالایی را ایفا می نمایند.

 

پیشنهادات رفاهی کارکنان

 

رهایش کارت بهترین پیشنهاد رفاهی برای کارکنان

 

همچنین یکی دیگر از خدمات رفاهی کارکنان که امکان استفاده از آن با کمک کارت شناسایی و کارت پرسنلی فراهم است، بهره بردن از باشگاه‌ها و سایر مکان‌های ورزشی و انواع رستوران ها و کافی شاپ ها است. معمولاً سازمان‌ها و شرکت‌ها برای کارکنان خود کارت‌هایی تحت عنوان کارت تخفیف از شرکت خاص طرف قرار داد  معرفی می‌کنند تا دسترسی پرسنل به این امکانات  امکان پذیر باشد که کیفیت شرکت خدمات رفاهی و کارت تخفیف نقش بسیار بالای را در ارائه خدمات دارد.

هر چه شرکت طرف قرار داد و اعتبار شرکت بهتر باشد قطعا رضایت افراد و صرفه جویی در مخارج نیز بهتر خواهد بود که در حال حاضر یکی از شرکت های عالی کارت تخفیف شرکت رهایش یار فردای ایرانیان می باشد که پیشنهادات رفاه برای کارکنان را به صورت عالی و کامل به همراه دارد.

بنابراین توصیه میشود تا شرکت ها برای رفاه کارکنان خود کارت تخفیف رهایش یار را انتخاب کرده و کارکنان خود را تحت پوشش این خدمات رفاهی قرار دهند تا کارکنان با صرفه جویی در مخارج زندگی آسوده تری را داشته باشند .

نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم