کارت تخفیف بیمه ای

کارت تخفیف بیمه ای

کارت تخفیف بیمه ای چیست؟ آیا این کارت های تخفیف با دیگر کارت های تخفیف تفاوت دارد؟ مزایای این گونه کارت های تخفیف چیست؟ رهایش کارت چیست؟ استفاده از کارت تخفیف در میان مردم هنوز به میزان زیادی رایج نشده است و بسیاری از افراد هنوز با این نوع کارت ها آشنا نیستند. از این رو ما سعی داریم که شما عزیزان را با کارت تخفیف و کارت تخفیف بیمه آشنا کنیم.

کارت تخفیف چیست؟

کارت تخفیف به کارت هایی گفته می شود که شباهت زیادی به کارت های عابر بانک و یا کارت ویزیت دارند و بر روی آنها معمولا میزان تخفیف اعمال شده به افراد درج می گردد. با استفاده از این کارت ها می توان در زمینه های مختلفی مانند: امور پزشکی، دندانپزشکی، رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما، سرو غذا در رستوران، خرید از فروشگا های مواد غذایی و بهره بردن از خدمات رفاهی تخفیف دریافت کرد.

کارت تخفیف بیمه ای چیست؟

از آنجایی که تعداد شرکت های بیمه در ایران زیاد شده است و رقابت در میان این شرکت ها زیاد است، کارتهای تخفیف  توسط شرکت های بیمه برای تبلیغ کردن شرکت بیمه ای مورد نظر به افراد ارائه داده می شوند که بر اساس نوع شرکت بیمه ای مورد نظر دارای تخفیفات مختلفی هستند. به عبارت دیگر با استفاده از کارت ارائه دهنده تخفیف شرکت های بیمه قادر به جذب مشتریان بیشتری برای شرکت بیمه ای خود می شوند و به این واسطه امکان پیشی از گرفتن از رقبای خود را بیشتر می کنند. لازم به ذکر است که این مدل از کارت های تخفیف تنها در خصوص امور پزشکی و دندانپزشکی قابل استفاده هستند و از آنها در حوزه های دیگر نمی توان استفاده کرد.

کدام شرکت های بیمه ای می توانند کارت تخفیف ارائه دهند؟

انواع کارت های تخفیف بیمه ای به وسیله شرکت های بیمه ای از قبیل زیر قابل ارائه هستند:
  • شرکت های بیمه مربوط به حوزه حمل و نقل
  • شرکت های بیمه حوادث
  • انجمن های بیمه ای
  • شرکت های بیمه ای در حوزه پزشکی
تمامی این شرکت های بیمه قادرند تا کارت های تخفیف بیمه را به مشتریان و یا کارمندان خود ارائه دهند.   کارت تخفیف بیمه ای  

مزایای کارت تخفیف بیمه ای چیست؟

همان طور که در قسمت های فوق ذکر شد، این مدل از کارتهای تخفیف باعث جذب مشتریان بیشتر برای شرکت های بیمه ای می شود. اما علاوه بر مزیت هایی که به این شرکت ها تعلق می گیرد، افرادی که کارت تخفیف در انواع بیمه ای دریافت می کنند نیز از مزیت هایی برخوردار می شوند، که ویژگی های کارت تخفیف عبارت است از:
  • دریافت تخفیفات بسیار مناسب و ایده آل در حوزه مورد نظر و کاهش دادن هزینه
  • توانایی انتخاب کردن یک شرکت بیمه ای مناسب از میان تمامی شرکت های بیمه
  • امکان دریافت تخفیف در حوزه های مختلف ذکر شده در قسمت فوق
  • توانایی تهیه این کارت ها به صورت رایگان
در نتیجه با توجه به مزیت های این کارت تخفیف ها توصیه می کنیم که برای تهیه آنها اقدام کنید.

تفاوت کارت تخفیف بیمه ای با انواع دیگر کارت تخفیف

کارت های بیمه ای با انواع دیگر کارت های تخفیف دارای تفاوت هایی هستند که برخی از این تفاوت ها را می توان به شرح زیر نام برد:

متفاوت بودن حوزه های استفاده از این کارت ها

از مهم ترین تفاوت های کارت تخفیف با سایر کارت های تخفیف، تفاوت در حوزه استفاده از این کارت ها است. همان طور که ذکر شد کارتهای تخفیف بیمه ای در حوزه هایی مانند: بیمه بدنه، بیمه عمر و حادثه، بیمه آتش سوزی، بیمه تشکیل سرمایه و … قابل استفاده هستند در حالی که سایر کارت های تخفیف در حوزه های: سرو غذا، خرید مواد غذایی، رزرو هتل و بلیط، خدمات پزشکی و … استفاده می شوند که این حوزه ها با هم کاملا متفاوت هستند.

نحوه تهیه کارت های تخفیف

روش تهیه کارت تخفیف در قم  با سایر کارتهای تخفیف نیز متفاوت است و همان طور که ذکر شد، این کارت های تخفیف توسط شرکت های بیمه ارائه داده می شوند در حالی که انواع دیگر کارت تخفیف را باید یا از شرکت های ارائه دهنده آنها خریداری کرد و یا از فروشگاه ها، کلینیک ها تهیه کرد. همچنین انواع دیگر کارت های تخفیف توسط سازمان ها وشرکت ها نیز به کارمندان آنها ارائه داده می شود.

کلام پایانی

با توجه به موضوعاتی که در خصوص کارت تخفیف بیمه ای برای شما عزیزان مطرح شد، به شما هموطنان عزیز پیشنهاد میکنیم که برای انجام امور مورد نظر خود سعی کنید تا از این گونه کارت ها تهیه نمایید و از قابلیت های آن استفاده کنید.
برچسب ها: ,
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم