کارت تخفیف در قم

کارت تخفیف در قم

آیا با ویژگی های کارت تخفیف در قم آشنایی دارید؟ آیا می دانید این کارت تخفیف ها در چه مواردی قابل استفاده هستند؟

کارت تخفیف چیست؟

کارت تخفیف عبارت است از یک کارت کاغذی و یا کارت هوشمند که ظاهری شبیه به کارت عابر بانک دارد. در صورتی که این کارت را به فروشنده کالای مورد نظر خود ارائه دهید، می توانید تا میزانی که در روی کارت مشخص شده است و یا  تا میزانی که شامل کارت تخفیف شما باشد، از تخفیفات فروشگاه مورد نظر بهره ببرید. کارت تخفیف برای اموری مختلفی قابل استفاده است و از آن می توان برای انجام اموری از قبیل: خرید سوغات قم ، بهره بردن از امکانات تفریحی یک مجموعه، انجام امور دندانپزشکی و … از آن استفاده کرد.

انواع کارت تخفیف در قم

کارت تخفیف در قم دارای انواع مختلفی نظیر آنچه در قسمت زیر ذکر شده است، می باشد:

کارت معمولی

این کارت ها به صورت کاغذی و کاملا معمولی هستند و مبلغ میزان تخفیف بر روی آنها درج شده است و افراد می توانند با توجه به میزان تخفیف این کارت ها برای خرید اقدام کنند.

کارت هوشمند

کارت های هوشمند معمولا برای مشتریان دائم و در باشگاه مشتریان صادر می شود. بر روی این کارت ها مشخصات مشتری و شرایط خرید آن ذکر می شود. مبلغ تخفیف در این کارت ها بر اساس اطلاعات فعالیت شخص، به صورت هوشمند تغییر می کند.

کارت خدماتی

کارت های خدماتی کارت هایی هستند که دارای تخفیف در خصوص: سینما، استخر، دندانپزشکی، رستوران و کافی شاپ می باشند که با استفاده از این کارت ها افراد می توانند از تمامی این خدمات به میزان تخفیف ذکر شده بهره ببرند.

کارت مالی

کارت های تخفیفی که به صورت تخفیفات مالی هستند، معمولا متعلق به بانک ها و موسسات مالی می باشند که در ازای آنها بخشی از سود وام و یا دیگر تهسیلات بانکی کاهش پیدا می کند. به عنوان مثال: کارت تخفیف ایرانیان و امیدان دو نمونه از کارت های تخفیف مالی در ایران هستند.  

چگونه می توان کارت تخفیف در قم دریافت کرد؟

برای دریافت کارت تخفیف و خرید از بازار قم  راه های متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال: در صورتی که از یک فروشگاه به صورت متوالی خرید کنید و آن فروشگاه امتیاز کارت تخفیف را برای مشتریان خود قائل شده باشد، می توانید پس از چند مرتبه خرید از آنجا، کارت تخفیف دریافت کنید. همچنین راه دیگری که برای دریافت کارت تخفیف وجود دارد، عضویت در باشگاه مشتریان مجموعه مورد نظر شما است. هر مجموعه تفریحی، رفاهی، ورزشی و … که این امکان را برای مشتری های خود فراهم کرده باشد، قادر به ارائه کارت تخفیف به مشتریان خود است و با عضویت در باشگاه مشتریان آنها می توانید این کارت را در قم دریافت کنید.   کارت تخفیف در قم  

بهترین کارت تخفیف در قم دارای چه ویژگی هایی است؟

به صورت کلی گروهی از کارت های تخفیف هتل در قم را می توان بهترین کارت تخفیف نام برد که دارای ویژگی های ذکر شده در قسمت زیر باشد:
  • استفاده و خرید توسط آن راحت باشد: افرادی که کارت تخفیف در قم دریافت می کنند، توقع دارند که با ارائه کارت تخفیف به راحتی بتوانند از خدمات بهره ببرند در صورتی که برخی از شرکت ها به شکلی هستند که زمانی که مشتری این کارت را به مراکز مورد نظر ارائه می دهد، او را به مدت زمان زیادی معطل می کنند تا به او اجازه بهره برداری از خدمات تخفیفی را بدهند که این موضوع برای مشتریان آزار دهنده است. در نتیجه بهترین کارت های تخفیف انواعی از آنها هستند که استفاده و خرید با آنها راحت و سریع باشد.
  • دارای تخفیفات بیشتری باشد: مهم ترین دلیلی که برای استفاده از کارت های تخفیف وجود دارد، بهره بردن از تخفیفات است. حال با این وجود مسلما کارت هایی که دارای درصد تخفیفی بیشتری باشند، به عنوان بهترین کارت ها در نظر گرفته می شوند و با استفاده از آنها هزینه های خرید توسط مشتری کاهش پیدا می کند و رضایت مشتری را به میزان بیشتری جلب می کند.
  • امکان استفاده از آن در شرایط مختلف وجود داشته باشد: از مسائل دیگر در خصوص این کارت ها این است که بتوان به راحتی از آنها در شرایط مختلف استفاده کرد که این موضوع در خصوص فروشگاه های زنجیره ای صادق تر است. زیرا وقتی یک کارت تخفیف فقط برای استفاده از یک فروشگاه خاص طراحی شده باشد، نمی توان با استفاده از آن از فروشگاه های دیگر نیز خرید کرد. پس با این وجود بهتر است که کارت ها به گونه ای طراحی شوند که بتوان از آنها در هر موقعیتی استفاده کرد.

معروف ترین کارت تخفیف در قم

از جمله معروف ترین کارت های تخفیف در قم می توان به کارت تخفیف رهایش کارت اشاره کرد که این کارت تخفیف دارای 70 درصد تخفیف است و با استفاده از آن می توان در بخش های مختلفی به میزان 70 درصد تخفیف دریافت کرد که این میزان تخفیف بسیار عالی است. از کارت تخفیف رهایش می توان از خدمات بخش هایی نظیر: دندانپزشکی، رستوران در قم ، استخر باشگاه ورزشی بهره مند شد. در نتیجه استفاده از این کارت برای افرادی که به خدمات دنداپزشکی نیاز دارند و یا افرادی که قصد انجام فعالیت های ورزشی در قم را دارند، مناسب می باشد.

کارت تخفیف در قم ( کارت تخفیف پزشکی)

کارت هایی که در خصوص تخفیفات پزشکی و یا دندانپزشکی هستند، از جمله معروف ترین کارت های تخفیف در ایران و جهان می باشند که با استفاده از آنها می توان بر اساس میزان تخفیف ارائه شده توسط کارت، از خدمات پزشکی و دندانپزشکی بهره برد.   از آنجایی که هزینه انجام امور پزشکی و دندانپزشکی بسیار بالا است، این کارت ها دارای طرفداران زیادی هستند که در قالب های مختلفی به مشتری ارائه داده می شوند و بر اساس نوع آنها امکان تغییر میزان تخفیف وجود دارد. به عنوان مثال: برخی از انواع کارت تخفیف های پزشکی به گونه ای هستند که با استفاده از آنها می توان از 30 الی 70 درصد تخفیف برای انجام امور پزشکی دریافت کرد و امکان استفاده از این کارت برای تمامی افراد خانواده وجود دارد. در نتیجه با تهیه چنین کارت تخفیفی می توان به صورت رایگان تحت ویزیت پزشک قرار گرفت و با پرداخت هزینه بسیار کمی به درمان پرداخت.
برچسب ها: ,
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم