بهترین راهکار برای مدیریت پول چیست؟

بهترین راهکار برای مدیریت پول چیست؟

برای مدیریت پول افراد باید مخارج و درآمد را به طور دقیق  بررسی کنند تا   کاملا متوجه درآمد خود و وضعیت اقتصادی خود باشند برای اینکار توصیه میشود تا در دم اول تمام فیش و فاکتور های خرید را نگه داشته و آن ها را به صورت جداگانه در دفتر بنویسید و هزینه تمامی  مخارج را به سرعت یادداشت کنید.  

مدیریت پول

  برای اینکار میتوان هزنیه ها را دسته بندی و یا همه را باهم نوشت و جمع ببست و جمع کل هزینه ها را به دست آورد  بعد از نوشت مخارج و مدیریت هزینه ها ی صرف شده موجه میشوید چه بخشی مخارج  اصلی چه مخارجی  لازم و چه مخارجی بیهوده بوده است داده‌اند، پس آن‌ها را دقیق‌تر بررسی کنید تا پول بیشتری پس انداز شود مخارج اضافی را حذف کنید پس از اینکه مخارج یادداشت شدند و حساب کتاب کردید با توجه به  زمان درآمد خود  برای هر گروه بودجه‌ی هفتگی یا ماهانه در نظر بگیرید و حقوق مکاهانه و یا هفتگی خود را یادداشت نمایید و طوری برناه ریزی کنید تا  کل بودجه از درآمدتان کمتر باشد تا امکان پس انداز هم فراهم شود.   مدیریت پول

برای مخارج برنامه ریزی کنید

  برای حذف مخارج غیر ضروری و بیهوده و همچنین خرید های غیر فکر شده که هزینه های زیادی بر دست ما میگذارد و برای اینکه این مخارج غیرضروری را  نداشته باشید، وقتی در  خانه در سکوت با آرامش فکری هستید  لیست خریدهای اصلی  را بنویسید. همچنین لیستی از مخارج ضروری مانند انواع اقساط و قبض ها تهیه کنید و پول درامد خود را برای آن ها کنار بگذارید همیشه برای خرید های خود  به چند مغازه مراجعه کنید  تا قیمت  به صرفه ی وسیله موردنظر خود را  را پیدا کنید.  وقتی که دقیقا بدانید به دنبال چه چیزی هستید، کمتر در فروشگاها می ماند و میدانید چه میخواهید و از خرج و خرید های غیر ضروری پرهیز میکنید. بخشی از درآمد خود را برای مخارج رفاهی مانند رستوران ، تفریح ، مسافرت در نظر بگیرید و ما بقی درآمد را برای پس انداز کنار بگذارید.  

فرصت طلایی

  خوشبختانه با تغییرات هر روزه و پیشرفت جهانی این روزها میتوانیم با تحقیق صرفه جویی کرده و از خدمات نوین و آسان بهره ببریم یک راهکار عالی که این روزها وجود دارد و میتواند پس انداز افراد را به 3 برابر و یا بیشتر افزایش دهد استفاده از کارت های تخفیف می باشد . این کارت ها میتوانند امکان تخفیف را در مراکز خرید و رفاهی فراهم آورند بنابراین افراد در هزینه مخارج خود نیز میتوانند پس انداز خوبی داشته باشند . یکی از شرکت های عالی ارائه کارت تخفیف که فروشگاها و مراکز متعدد را تحت پوشش خود قرار داده است  و افرد میتوانند  صرفه جویی در هزینه ها را در مخارج داشته باشند شرکت کارت تخفیف رهایش یار فردای ایرانیان می باشد .
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم